PANDY OD PANDY, CZYLI URODZINOWA AKCJA PRZYTUL MISIA

Urodziny to chyba ulubiony dzień każdego z nas. Dzieciaki ze szczególną niecierpliwością wyczekują na rocznicę swojego urodzenia. Dorośli sprawiają wrażenie nieco bardziej zdystansowanych, jednak w głębi serca ciepło myślą o tym jednym dniu w roku. Moje urodziny przypadają na końcówkę maja. Ostatnie postanowiłem świętować wyjątkowo. Dostawianie prezentów jest przyjemne, jednak jeszcze więcej radości sprawia dawanie. Właśnie dlatego z okazji swoich trzydziestych drugich urodzin postanowiłem wziąć udział w akcji Przytul Misia.

AKCJA PRZYTUL MISIA

Akcja Przytul Misia została zainicjowana przez Burmistrza Dzielnicy Bielany Tomasza Mencina oraz jego zastępców – Magdalenę Lerczak i Artura Wołczarskiego. Całe przedsięwzięcie opierało się na zbiórce nowych pluszaków. Maskotki zostały przekazane do Bielańskiego Pogotowia Ratunkowego i towarzyszą najmłodszym pacjentom w stresującej drodze do szpitala.

Z okazji swoich urodzin postanowiłem dołączyć do akcji i podarowałem dzieciakom dwadzieścia pluszowych pand! Wraz z maskotką Zapiekanek u Pandy pojechaliśmy do ratusza, by oficjalnie przekazać misie najmłodszym. Mam nadzieję, że moje pandy wywołają uśmiech na twarzy niejednego malucha. Obdarowywanie jest przyjemniejsze niż dostawanie, dlatego również Was, drodzy Czytelnicy i Goście, zachęcam do brania udziału w podobnych akcjach!

ADRES

ul. Żeromskiego 29A
01-833 Warszawa
NIP: 118-185-46-27

Jesteśmy 300 metrów od stacji metra Stare Bielany.

KIEROWNIK ZAMIESZANIA

Ksawery
tel: 505-256-860

Realizacja: