Małgorzata Mączyńska

Małgorzata Mączyńska – trzykrotna mistrzyni Polski w Bikini Fitness

małgorzata mączyńska

Małgorzata Mączyńska to dziewczyna, którą pamiętam jeszcze z dzieciństwa. Razem odkrywaliśmy nowe miejsca na warszawskich Bielanach, razem szukaliśmy przygód na trzepaku przed blokiem, razem bawiliśmy się w chowanego. Dziś Gosia może pochwalić się niesamowitymi osiągnięciami. Jest trenerką fitness i kulturystyki fitness, pracuje jako trener personalny oraz modelka. Całą sobą zaangażowała się w promowanie sportu i zdrowego stylu życia. Na swoim koncie ma osiągnięcia, których wielu może jej pozazdrościć.

Małgorzata Mączyńska i jej smak dzieciństwa

Gosia to trzykrotna mistrzyni Polski w dziedzinie Bikini Fitness. Zdobyła też stałą posadę w polskiej kadrze Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Wielokrotnie zwyciężała w konkursach FitLook Models, co zagwarantowało jej rozgłos. Zdobywała także nagrody Miss Publiczności – nie ma się co dziwić, jej uśmiech i styl bycia są po prostu rozbrajające. Gosia to złota medalistka konkursu Debiutów w Bikini Fitness. Zakwalifikowała się także do finałów Mistrzostw Europy.

Gosia rozpropagowała nieco bikini fitness. To stosunkowo młoda dziedzina tzw. fitnessu sylwetkowego. Zawody bikini fitness polegają na ocenie zawodniczek o najlepiej umięśnionych i wyrzeźbionych sylwetkach. Ważne są nie tylko mięśnie, ale także typowo kobiece cechy, jak wdzięk, uroda czy fryzura. Małgorzata Mączyńska aż trzykrotnie zdobyła mistrzostwo Polski w tej dyscyplinie. Zdobyła najwyższe noty we wszystkich kategoriach bikini fitness.

Gosia na co dzień trzyma się bardzo restrykcyjnej diety. Mimo to – raz na jakiś czas – pozwala sobie na drobne odstępstwa. Jednym z nich była właśnie wizyta w Zapiekankach u Pandy. Sama mówi, że bielański klasyk przywołał wspomnienia o smakach z dzieciństwa. – Zawsze po szkole robiłam je dla mamy, żeby miała ciepły posiłek po pracy. A pamiętacie zapiekanki na szkolnych przerwach? Ahh, to były beztroskie czasy – napisała na swoim Facebooku. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będę gościć Małgorzatę w Zapiekankach u Pandy!

ADRES

ul. Żeromskiego 29A
01-833 Warszawa
NIP: 118-185-46-27

Jesteśmy 300 metrów od stacji metra Stare Bielany.

KIEROWNIK ZAMIESZANIA

Ksawery
tel: 505-256-860

Realizacja: