Nowe zapiekanki na mapie Warszawy

Nowe zapiekanki na mapie Warszawy

| OS |

Cześć Wszystkim,

Dnia 21 marca czyli w tzw “Dzień Wiosny” nastąpiło nieoficjalne otwarcie najlepszych zapiekanek w Warszawie. Kto był, ten wie!

Ten, kto mnie zna wie, że wszystko było zrobione trochę na “wariackich papierach”, ale jak na spontan, to wyszło chyba smacznie.

Od fryzjera się zaczęło

W sobotę 21 marca nie poszedłem jak to mam w zwyczaju na trening, pospałem trochę dłużej i myślę – coś bym zrobił – więc poszedłem do fryzjera. Może jakiś baleyage czy coś:)

 Siedzę na tym fotelu i Pani fryzjerka mnie pyta:

“Ksawery gdzie dziś idziesz na imprezę?”

Odpowiadam, że nigdzie nie idę. Pani sprawiała wrażenie, jakby była lekko w szoku.

 Ale chwilę później coś mnie tknęło i myślę – faktycznie, coś bym spsocił…

Wróciłem do domu, jeszcze chwila rozmowy z kolegą, co miał instalować szyld na lokalu i po chwili byliśmy umówieni na “montaż”.

Wyścig z czasem

Żeby nie stracić zapału do przygotowań, napisałem i wysłałem SMS do kilku osób, z krótkim info i zaproszeniem na degustację o 17:00.  Do dzieła! Teraz nie mogę się już wycofać. Zrobiłem zakupy – i o 16:30 byłem już przy blacie i tarłem ser.

Finał

Kaseton zawieszony, goście dopisali (dzięki za przybycie – 5!). Przyszło kilka osób których się nie spodziewałem,  miło było Was zobaczyć – brzuchy pełne 😉

Nieoficjalnym otwarciem zrobiliśmy spore zamieszanie, do tego stopnia, że obcy ludzie podchodzili i chcieli kupować zapiekanki. I niech tak zostanie.

Feedback

Minęło już trochę czasu od 21 marca i wciąż dostaję pytania: “Ksawek, naprawdę otwierasz zapiekanki?” Zdaję sobie sprawę, że jestem częściej wesoły niż smutny i że mam spore poczucie humoru, z którego często korzystam, a przez to sprawiam wrażenie niepoważnego :).

Mimo to jestem w szoku, że część z Was nie wierzy w to, co widzi na fb – przecież Facebook nie kłamie. 😉

 Dlatego rozwiewam wszystkie wątpliwości i oświadczam – TAK, otwieram zapiekanki, otwarcie było zaplanowane na 1 kwietnia (Prima Aprilis) uwierzycie? 😉

Teksty w stylu, że brzmię niepoważnie traktuje jako komplement, a ludzie poważni moim zdaniem z definicji są nudni i smutasy.

 SEO i PANDA

Aha i ważna rzecz – doszły mnie słuchy, że odchodzę z SEO, bo otwieram zapiekanki. Oficjalnie dementuję plotki. Nigdzie nie odchodzę, wkrótce widzimy się pewnie w KATO na Festiwalu SEO 😉 Zobaczymy.

 ŻYCZĘ WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT.

 WIDZIMY SIĘ 8 KWIETNIA!!!

ALLELUJA!!!!!

 

unnamed

Tagi:

Artykuły, które również mogą się Tobie spodobać

ADRES

ul. Żeromskiego 29A
01-833 Warszawa
NIP: 118-185-46-27

Jesteśmy 300 metrów od stacji metra Stare Bielany.

KIEROWNIK ZAMIESZANIA

Ksawery
tel: 505-256-860

Realizacja: