ZAPIEKANKI WARSZAWA – NASZA HISTORIA

Zapiekanki u Pandy to miejsce, które przypomni Ci szalone lata 90-te. To tu spróbujesz kultowego zapieksa. Tutaj też wypijesz jedyną w swoim rodzaju oranżadę ze szklanej butelki. Tylko u Pandy odkryjesz na nowo wyjątkowy smak świeżego pieczywa, połączonego z idealnie roztopionym serem i pieczarkami. Powstaliśmy po to, by zarazić Was miłością do jedzenia!

Zapiekanki u Pandy to pomysł samego Pandy – właściciela lokalu i kierownika całego zamieszania. To właśnie dzięki niemu charakterystyczną pandzią mordkę możesz spotkać właściwie w całym mieście. Zapiekanki Warszawa coraz częściej kojarzą się z bielańską Pandą. Przyjdź i przekonaj się, dlaczego tak wielu warszawiaków pokochało budkę przy Ratuszu Bielany na Żeromskiego!

Historia powstania lokalu jest długa i kręta. Na swojej drodze spotkałem wiele trudności, jednak wytrwałość oraz determinacja pozwoliły mi wreszcie stworzyć miejsce, do którego chętnie wracają zarówno dorośli, jak i dzieci. Zapiekanki u Pandy przypomną Ci najlepsze lata Twojego życia, a Pani z okienka chętnie pomoże w wyborze najlepszych składników do zapiekanki niczym własna mama! Przekonaj się, że w bułce z pieczarkami i serem może być coś magicznego!

W moich zapiekankach zawsze odnajdziesz to, co najlepsze. Staram się, by wszystkie składniki, z których korzystam, były najwyższej jakości. Długo szukałem tego jedynego, idealnego sera. Przez kilka miesięcy próbowałem różnych wariantów pieczywa. Dobierałem sosy, komponowałem dodatki, by wreszcie uzyskać zapiekankę idealną – kultowego klasyka, którego możesz dostać już za 8 zł! Moje zapiekanki wypiekane są specjalnie przygotowanym piecu, by zawsze były gorące i chrupiące. Nie masz pomysłu na obiad? A może niespodziewanie dopadł Cię głód? Odwiedź Zapiekanki u Pandy i ciesz się najlepszym wyborem!

ADRES

ul. Żeromskiego 29A
01-833 Warszawa
NIP: 118-185-46-27

Jesteśmy 300 metrów od stacji metra Stare Bielany.

KIEROWNIK ZAMIESZANIA

Ksawery
tel: 505-256-860

Realizacja: