Wynajem sali na stand-up – Bielany

stand up bielany

Stand-up zyskuje ogromną popularność. Coraz więcej osób pragnie zobaczyć swoich ulubionych komików na żywo. Chcesz zorganizować występ stand-uperów, ale nie wiesz, gdzie to zrobić? Zapraszamy do Zapiekanek u Pandy przy przystanku Aspekt. Oferujemy możliwość wynajęcia obszernej sali i zabawy na świeżym powietrzu. Zaproś do nas najlepszych komików w Polsce!

Sala na stand-up

Oferujemy możliwość zorganizowania występu komików na Bielanach. Zapewniamy dostęp do sprzętu audiowizualnego oraz ewentualnego cateringu. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i wymagań. Jeśli więc potrzebujesz miejsca ze swobodną atmosferą, koniecznie skontaktuj się z nami! Niech artyści będą bliżej swojej publiczności. Pomożemy Ci zorganizować wyjątkowe wydarzenie, które na długo zapisze się w pamięci wszystkich gości.
Stand-up to wydarzenie, przyciągające mnóstwo osób. Jeśli chcesz zadbać o komfort widowni, wybierz organizację imprezy na Bielanach. Zapewniamy miejsca siedzące, smaczne przekąski, jedzenie w tylu lat dziewięćdziesiątych i nie tylko! Zadzwoń do nas, by poznać szczegóły. Czekamy na Twój telefon!

ADRES

ul. Żeromskiego 29A
01-833 Warszawa
NIP: 118-185-46-27

Jesteśmy 300 metrów od stacji metra Stare Bielany.

KIEROWNIK ZAMIESZANIA

Ksawery
tel: 505-256-860

Realizacja: