Impreza komunijna na Bielanach

komunia na Bielanach

Masz dość sztywnych i nudnych imprez komunijnych? Chcesz urządzić niebanalne przyjęcie dla Twojego dziecka? Pragniesz zaprosić najbliższych i zapewnić im swobodną atmosferę? Zorganizuj imprezę komunijną na Bielanach! Zapiekanki u Pandy oferują Ci wyjątkową możliwość przygotowania niezapomnianego przyjęcia na świeżym powietrzu. Dobra zabawa, swobodna atmosfera i możliwość dostosowania sali do Twoich potrzeb – to tylko niektóre z zalet imprezy komunijnej w Zapiekankach u Pandy przy przystanku Aspekt! Poznaj możliwości, jakie daje Ci przyjęcie na świeżym powietrzu.

Impreza komunijna pod gołym niebem

Lokal Zapiekanki u Pandy przy przystanku Aspekt dysponuje dużą altaną, która pomieści naprawdę wielu gości. Organizacja imprezy komunijnej to doskonały pomysł – nie musisz martwić się o zbyt małą salę lub brak klimatyzacji. W przypadku niesprzyjającej pogody możesz swobodnie schować się w naszej altanie i spędzić czas przy suto zastawionych stołach. Podczas rezerwacji ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły – to Ty wybierasz catering oraz dodatkowe atrakcje. Możemy zapewnić dostęp do sprzętu audiowizualnego oraz preferowaną muzykę. Zorganizuj niezapomniane przyjęcie komunijne!
Impreza komunijna w Zapiekankach u Pandy to wydarzenie naprawdę wyjątkowe. Organizacja takiego przyjęcia z pewnością zaskoczy wszystkich Twoich gości, a równocześnie da im możliwość spędzenia czasu w przyjemnej atmosferze, niewymagającej specjalnych przygotowań. Jeśli więc zależy Ci na swobodzie, pysznym jedzeniu, towarzyszącej muzyce i doskonałej zabawie, już dziś zarezerwuj termin imprezy komunijnej na Bielanach. Czekamy na Twój telefon!

ADRES

ul. Żeromskiego 29A
01-833 Warszawa
NIP: 118-185-46-27

Jesteśmy 300 metrów od stacji metra Stare Bielany.

KIEROWNIK ZAMIESZANIA

Ksawery
tel: 505-256-860

Realizacja: