Chrzciny na Bielanach

chrciny na bielanach

Chrzciny to wyjątkowy dzień dla każdej rodziny. Właśnie wtedy zapraszamy wszystkich krewnych i znajomych, którzy wreszcie mają okazję przywitać nowego członka rodziny. Niestety, przyjęcia zorganizowane z okazji chrzcin zazwyczaj odbywają się w sztywnej atmosferze i bywają nudne. Jeśli zależy Ci na tym, by Twoja impreza była zupełnie inna, zorganizuj ją na Bielanach! Zapiekanki u Pandy oferują Ci wyjątkową możliwość przygotowania przyjęcia na świeżym powietrzu w naprawdę swobodnej atmosferze. Poznaj nasze możliwości!

Chrzciny na Bielanach – Zapiekanki u Pandy Przystanek Aspekt

Dajemy Ci możliwość zorganizowania wyjątkowych chrzcin dla Twojego dziecka. Dysponujemy obszerną altaną na świeżym powietrzu, gdzie zmieści się naprawdę mnóstwo gości. Zapewniamy wyśmienite jedzenie, napoje i wyjątkową, swobodną atmosferę. Na życzenie możemy też udostępnić sprzęt audiowizualny. Wszystko zależy od Twoich preferencji! Jeśli chcesz zapewnić gościom niezapomniane wrażenia, przyjęcie w Zapiekankach u Pandy to doskonały wybór!

Świętuj chrzciny swojego dziecka w wyjątkowym stylu. Zadzwoń do nas, a wspólnie ustalimy szczegóły i zorganizujemy przyjęcie według Twoich wytycznych. Ciesz się dobrą zabawą i swobodą podczas rodzinnych uroczystości. Przygotowujemy nie tylko chrzciny, lecz także urodziny, imprezy firmowe czy komunijne i wiele więcej! Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły i zarezerwować wybrany termin. Zapraszamy!

ADRES

ul. Żeromskiego 29A
01-833 Warszawa
NIP: 118-185-46-27

Jesteśmy 300 metrów od stacji metra Stare Bielany.

KIEROWNIK ZAMIESZANIA

Ksawery
tel: 505-256-860

Realizacja: