Imprezy firmowe na Bielanach

imprezy firmowe bielany

Przepis na udaną imprezę firmową jest prosty: dobra organizacja, smaczne jedzenie i swobodna atmosfera. Dzięki tym trzem czynnikom możesz przygotować wyjątkowe przyjęcie, którego Twoi współpracownicy nigdy nie zapomną. Nie lubisz sztywnego klimatu restauracji? Tłumy w klubach Cię przerażają? Wybierz organizację imprezy firmowej na Bielanach. Zapewnimy Ci atrakcje i wyśmienitą zabawę. Przekonaj się na własnej skórze!

Organizacja imprez firmowych

Zajmujemy się organizacją imprez firmowych – zarówno tych kameralnych, jak i większych. Z naszych usług możesz skorzystać przez cały rok. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy obszerną altanę, gdzie znajduje się miejsce zarówno na poczęstunek, jak i parkiet taneczny. Wszystko zależy od Twoich preferencji. Zapewnimy Ci smaczny catering, napoje oraz dostęp do sprzętu audiowizualnego. Wszystkie szczegóły ustalimy przed imprezą firmową i dołożymy wszelkich starań, by sprostać Twoim wymaganiom.
Już dziś pomyśl o wyjątkowej imprezie firmowej. Ostatni, przyjęcie integracyjne, urodziny szefa? Zadzwoń do nas, a wspólnie zorganizujemy imprezę dla wszystkich pracowników! Ustalimy szczegóły przyjęcia i odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy!

ADRES

ul. Żeromskiego 29A
01-833 Warszawa
NIP: 118-185-46-27

Jesteśmy 300 metrów od stacji metra Stare Bielany.

KIEROWNIK ZAMIESZANIA

Ksawery
tel: 505-256-860