Urodziny w Zapiekankach u Pandy na Bielanach

urodziny na Bielanach

Urodziny to dzień, który chcemy świętować z rodziną i przyjaciółmi. Nie zawsze mamy możliwość zorganizowania imprezy w domowym zaciszu. Wyjście do klubu zaś może być bardzo kosztowne i często rozczarowujące. Jak więc przygotować przyjęcie urodzinowe w swobodnej atmosferze bez konieczności uprzedzania sąsiadów o planowanej imprezie? Skontaktuj się z nami! Zapiekanki u Pandy oferują Ci przygotowanie wyjątkowej imprezy urodzinowej pod gołym niebem. Poznaj szczegóły!

Organizacja urodzin na Bielanach dla dorosłych i dzieci

Bez względu na to, czy chcesz przygotować przyjęcie dla siebie, czy też potrzebujesz idealnego miejsca na imprezę urodzinową dla Twojego dziecka, staniemy na wysokości zadania! Dysponujemy obszerną altaną, w której z pewnością zmieszczą się wszyscy Twoi goście. Zapewniamy catering oraz napoje. Jeśli chcesz pobawić się przy muzyce lub obejrzeć ważne wydarzenie sportowe w dniu urodzin, zorganizujemy niezbędny sprzęt! Zadzwoń i opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, a my dołożymy wszelkich starań, byś tego dnia mógł cieszyć się najlepszą imprezą urodzinową na Bielanach!
Przyjęcia dla dzieci również nie stanowią dla nas problemu! Oferujemy możliwość zapewnienia ciekawych atrakcji, aby wszyscy goście na urodzinach Twojego malucha byli w pełni zadowoleni. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zorganizuj urodziny na Bielanach. Zapiekanki u Pandy czekają!

ADRES

ul. Żeromskiego 29A
01-833 Warszawa
NIP: 118-185-46-27

Jesteśmy 300 metrów od stacji metra Stare Bielany.

KIEROWNIK ZAMIESZANIA

Ksawery
tel: 505-256-860

Realizacja: