Wigilia firmowa – Bielany

wigilia firmowa bielany

Organizujesz wigilię firmową? Chcesz zaskoczyć współpracowników? Nie lubisz sztywnych imprez, na których trudno się zintegrować? Mamy coś dla Ciebie! Zorganizuj wigilię firmową na Bielanach! Zapiekanki u Pandy zapraszają. Zapewniamy doskonałą zabawę, swobodną atmosferę, smaczne jedzenie i różne atrakcje. Już dziś zarezerwuj termin na wigilię firmową. Spisz się – mamy ostatnie wolne daty!

Wigilia firmowa w wyjątkowej atmosferze na Bielanach

Chcesz, by wigilia firmowa zapisała się w pamięci Twoich pracowników? Koniecznie zorganizuj ją razem z nami! Oferujemy Ci przestronną altanę z możliwością docieplenia zimą. Zapewniamy catering, dostęp do sprzętu audiowizualnego i inne atrakcje. Wygospodarujemy parkiet dla Twoich pracowników i sprawimy, że ta wigilia będzie niezapomniana. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!
Przyjęcia dla dużych grup nie stanowią dla nas problemu. Oferujemy kompleksową obsługę. Staramy się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli więc zależy Ci na miłej, swobodnej atmosferze i smacznym poczęstunku, zadzwoń do nas już dziś! Zapomnij o sztywnych imprezach w drogich restauracjach. Postaw na swojski klimat, pyszne jedzenie i dobrą zabawę. Zapraszamy!

ADRES

ul. Żeromskiego 29A
01-833 Warszawa
NIP: 118-185-46-27

Jesteśmy 300 metrów od stacji metra Stare Bielany.

KIEROWNIK ZAMIESZANIA

Ksawery
tel: 505-256-860

Realizacja: